• Sadece
  senin için
  yapıldı.

 • Doğaya zarar
  vermeyecek şekilde,
  yalnızca
  senin için
  yapıldı.

 • 500
  Katrilyonda 1!

PLACCO İLE

Eşsiz tasarım, estetik dokunuş ve ilham veren kusursuzluk

Placco kurulduğu günden bu yana terazzoyu modern çizgilerle tasarlayarak, yaşam alanlarına ve anılara dokunan stiller kazandırıyor. Farklı yüzeylere, boyutlara, renklere ve tasarımlara sahip terrazzolar hem iç hem de dış mekanlara benzersiz bir estetik kazandırıyor.

Tamamen doğal ham maddelerden oluşan Placco terrazzolar, doğanın kendisini yansıtan çizgilerle üretilir. Kullanılan mekanları zamanın ötesinde şıklık kazandırarak, benzersiz bir mimari yapı olmasını sağlar.

Ürünler

Desenleri farklı, şıklıkları aynı: Terrazzo!

Terrazzo ürünleri her alana kolayca uygulayabilir, her alanı harika bir yere dönüştürebilir. Her bir terrazzo ürünleri o kadar nadidedir ki, hepsi farklı desene sahip özgün parçalardır.
Kurumsal

500 Katrilyonda 1!

Placco ürünlerinde yalnızca doğal taşlardan elde edilen agregalar kullanılmaktadır. Bu sebeple her bir ürün parmak izi kadar eşsizdir.
HİKAYEMİZ

Doğadan ilham almadık, doğanın ta kendisini kullandık!

Bulunduğu her alana şıklık ve zarafet kazandıran terrazzonun hikayesi, çimento harcının kullanımıyla, yani milattan önce önce 12. yüzyılda başladı. Biz de geçmişin mirasını modern çizgilerle birleştirerek yüksek kalitede ürünler üreterek elde ederek devam ettiriyoruz.

DAHA FAZLA

REFERANSLAR

Placco terrazzo ürünlerinin kullanıldığı seçilmiş projeleri incelemek için tıklayınız.